ЗА НАС

Шандонг Tianyou тунел Инжинерство Опрема копродукции, Ltd е основана во 2000 година и има искуство во производството од 20 години досега. Врз основа на концептот на "Интегритет Прво, Квалитетот на прво место", Нашата фабрика строго контрола на изворот, кога купување на суровини Нашите инженери и работници строго спроведува на производствени стандарди во секој процес за да се постигне предност со квалитет ...

  • HPME b
  • Термичка обработка Vacumm печки

    Усвои меѓународните напредна технологија со вакуум печка, нашиот секачи ќе добие подобра цврстина и цврстина.

  • HPME на

фабрика Предност

Напредно струг машини, искусни инженери, изградба на работилница за одржување на работната локација тунелирање (се обезбеди подобра услуга по продажбата).

во врска со

Анкетната

Ние се стремиме да им обезбеди на клиентите со квалитетни производи. Побара информации, примерок & цитат, Контактирајте со нас!

WhatsApp Онлајн Chat!